kierujemy się
złotą zasadą
fair play.


Jej głównym celem jest promocja wyselekcjonowanych produktów renomowanych producentów. Naszą specjalizacją jest Makijaż Permanentny , w tej tematyce dochodzimy już do pełnoletności ponieważ od ponad siedemnastu lat z powodzeniem działamy i nie poddajemy się . Nie oznacza to jednak rozwoju platformy o nowe kategorie takie jak np.: biżuteria hipoalergiczna, preparaty kosmetyczne, usługi szkoleniowe i inne.

Chcąc zapewnić najwyższą jakość oferowany przez Nas produktów przy ich wyborze kierowaliśmy się opinią użytkowników, jakością wykonania, składem chemicznym, trwałością , serwisem przed i po sprzedażowym.

Zbiór informacji podczas selekcji ułatwił nam podjęcie decyzji dotyczącej oferty. Cena jest ważnym czynnikiem podczas wyboru ale nie powinna odgrywać kluczowej roli. W Naszym przypadku staraliśmy się znaleźć równowagę stosunku ceny do jakości oferowanych produktów.


17

Lat pracy
na rynku

900

Zadowolonych
klientów

840

Sprzedanych
urządzeń


O FIRMIE QFAIR

Przeglądając niezliczoną ilość stron www o tematyce związanej z branżą beauty często zastanawiasz się o co w tym wszystkim chodzi. Z treści opisów często niewiele wynika po za tym że oczywiście oferta zawiera same super, naj.., nr1, itp., produkty. Można tylko współczuć osobie która ma się w tym gąszczu „okazji” odnaleźć.

Nasza strona powstała z potrzeby udzielania pomocy w podjęciu często bardzo trudnej decyzji. Nie jesteśmy kolejną wirtualną hurtownią ani też fundacją „non profit”.

Oferta platformy skierowana jest do adeptów stawiających pierwsze trudne kroki w wymagającej branży beauty oraz do profesjonalistów działających już na tym rynku. Nasz katalog zawiera produkty takich producentów jak: Swiss Color (Szwajcaria), MT Derm (Niemcy), Blomdahl (Szwecja), Gernetic (Francja). Zapewniamy serwis przed oraz po sprzedażowy, szkolenia produktowe, oraz autorskie szkolenia z zakresu Makijażu Permanentnego którego wykładowcą jest międzynarodowy Master Trener Agnieszka Mikołajczuk – właścicielka firmy Beatuy Projekt.

Zapraszamy do współpracy.

 • Monika D.
  Polecam każdemu firmę Qfair. Kontakt z firmą rewelacyjny. Doradztwo i dobór urządzeń na najwyższym poziomie.
  Monika D.
 • Adriana K.
  Dziękuję za współprace z firmą Qfair, a przede wszystkim z Panem Marcinem. Fachowe podejście od samego początku, świetnie doradza osobom które są niezdecydowane. Urządzenia bardzo wysokiej jakości. Będziemy Państwa polecać.
  Adriana K.
 • Joanna G.
  Profesjonalna obsługa, szybkie załatwienie formalności. Bardzo dobry kontakt z Panem Marcinem, który wyjaśnił wszystkie wątpliowści dotyczące urządzeń oraz pomógł w ich doborze. Serdecznie polecam współprace z firmą Qfair.
  Joanna G.