SZKOLENIE BAZOWE CZTERODNIOWE - BASIC BROWS

Wprowadzenie do techniki pigmentacji brwi. Cztery dni pełne wiedzy teoretycznej jak i mocnej części ze strony praktyki. Szkolenie dla wszystkich tych, którzy chcieliby rozpocząć pigmentację od jednej, konkretnej techniki. Dowiesz się wszystkiego, co umożliwi Ci samodzielną i bezpieczną pracę. Nauczymy Cię jak dobrać odpowiedni kolor, moduł, jak poradzić sobie z rysunkiem wstępnym brwi, jak wykonać prawidłową pigmentację. Omówimy wszystkie kwestie techniczne zabiegu, takie jak przygotowanie stanowiska pracy, omówienie karty klienta, przeciwwskazania do wykonania zabiegu oraz wszelkie niezbędne produkty. To tylko niewielka część tego, co przygotowaliśmy dla Państwa. Po pokazie instruktora oraz ćwiczeniach na :sztucznej skórce” kursant samodzielnie wykonuje 5 zabiegów. Zapewniamy, że na szkoleniu wyczerpująco przekazujemy wszystkie niezbędne informację, ponieważ naszym celem jest aby makijaż permanentny stał się Państwa pasją.

LICZBA GODZIN 40 h
OSOBA DO KONTAKTU Kamila Terkiewicz
email: bielsko@beautyprojekt.pl
tel: 792 947 343
PROWADZĄCY SZKOLENIE Agnieszka Mikołajczuk
email: info@beautyprojekt.pl
tel: 601 295 673
LOKALIZACJA/ADRES 43-301 Bielsko-Biała
ul. Bratków 32
INFORMACJE DODATKOWE Dbamy o wysoki poziom oraz standard przeprowadzonego szkolenia. Stanowiska wyposażone są w wysokiej jakości urządzenia SWISS COLOR. Do dyspozycji pełna gama kolorystyczna atestowanych mikropigmentów SWISS COLOR. Zapewniamy modelki o różnych typach urody, w różnym wieku. Podczas szkolenia zapewniamy napoje ciepłe i zimne, przekąski oraz obiad.
 • Monika D.
  Polecam każdemu firmę Qfair. Kontakt z firmą rewelacyjny. Doradztwo i dobór urządzeń na najwyższym poziomie.
  Monika D.
 • Adriana K.
  Dziękuję za współprace z firmą Qfair, a przede wszystkim z Panem Marcinem. Fachowe podejście od samego początku, świetnie doradza osobom które są niezdecydowane. Urządzenia bardzo wysokiej jakości. Będziemy Państwa polecać.
  Adriana K.
 • Joanna G.
  Profesjonalna obsługa, szybkie załatwienie formalności. Bardzo dobry kontakt z Panem Marcinem, który wyjaśnił wszystkie wątpliowści dotyczące urządzeń oraz pomógł w ich doborze. Serdecznie polecam współprace z firmą Qfair.
  Joanna G.