Cel edukacyjny

Możemy wspólnie poznawać tajniki makijażu permanentnego wg. programu autorskiego, który opracowałam na podstawie wieloletniego doświadczenia jako Instruktor. Wiedza teoretyczna jest podana w sposób czytelny poparty prezentacją komputerową, filmami instruktażowymi oraz omówieniem ciekawych przypadków. Najtrudniejszą praktyczną część szkolenia zbudowałam na bazie pokazów instruktorskich, wskazówek i wsparcia technicznego podczas pracy. Głównym założeniem jest wykonanie przez kursantów wielu samodzielnych dopracowanych zabiegów. Szkolenie powinno być dobrym i mobilizującym początkiem. Mam ambicje nauczyć Was nowego zawodu i zachęcenia Was do traktowania go w kategorii sztuki. Do pierwszych twórczych pigmentacji na szkoleniu służą nam żywe modele. Szkolenie nie należy do łatwych, wymaga skupienia i precyzji jednak jego rezultaty ogromnie Was ucieszą. Po zakończonym szkoleniu uczestnik zdobywa usystematyzowaną wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu - makijaż permanentny - brwi, oczy, usta Osoba szkoląca się z powyższego zakresu będzie potrafiła poprawnie wykonać rysunek wstępny dobrać odpowiedni kolor oraz prawidłowo wprowadzić barwnik podczas wykonywanego zabiegu: brwi, oczy, usta.

Ramowy program usługi

Wprowadzenie, omówienie "złotych zasad" pigmentacji wg Agnieszki Mikołajczuk z użyciem preparatów SWISS COLOR Bezpieczeństwo oraz higiena pracy podczas wykonywania zabiegu makijażu permanentnego Zgoda na przetwarzanie danych osobowych oraz na publikacje wizerunku Prawidłowe przygotowanie stanowiska pracy Omówienie karty klienta - zgody na wykonanie zabiegu

Szczegółowe informacje o usłudze

Profesjonalna konsultacja i rozmowa wstępna przed zabiegiem Dokumentacja fotograficzna przed i po zabiegu Obsługa klienta , przygotowanie do zabiegu - zasady Wskazania i Przeciwwskazania do zabiegu Preparaty wspomagające efekt zabiegu - omówienie Higieniczne moduły jednorazowe - rodzaje i ich zastosowanie do poszczególnych zabiegów Obsługa oraz ustawienia urządzenia do makijażu permanentnego. Bezpieczeństwo Pielęgnacja przed i po makijażu permanentnym Paleta kolorów mikropigmentów SWISS COLOR oraz typy kolorystyczne - omówienie Dobór koloru i rodzaju mikropigmentów w zależności od rodzaju wykonywanego zabiegu Rodzaje technik: brwi cieniowane, metoda włoskowa igłą NANO, kreska z zagęszczeniem rzęs Zasady oraz techniki pigmentacji brwi, oczy, usta - teoria Nauka optymalnego osadzania mikropigmentu w skórze Wizaż i rysunek wstępny Nauka wykonywania makijażu permanentnego brwi, ust i kresek - ćwiczenia na matach "skórkach" Zajęcia praktyczne, wykonywanie makijażu permanentnego brwi, ust i kresek - pigmentacja na modelu Podpowiedzi i sugestie konkretnych kroków reklamowo-marketingowych

Informacje dodatkowe

Dbamy o wysoki poziom oraz standard przeprowadzonego szkolenia. Stanowiska wyposażone są w wysokiej jakości urządzenia SWISS COLOR,. Do dyspozycji pełna gama kolorystyczna atestowanych mikropigmentów SWISS COLOR Zapewniamy modelki o różnych typach urody, w różnym wieku. W ciągu 6 dni ok. 11 samodzielnie, starannie i dokładnie wypracowanych zabiegów Podczas szkolenia zapewniamy napoje ciepłe i zimne , przekąski oraz obiad. Szkolenie wieńczy otrzymanie certyfikatu potwierdzającego jego ukończenie.

 • Monika D.
  Polecam każdemu firmę Qfair. Kontakt z firmą rewelacyjny. Doradztwo i dobór urządzeń na najwyższym poziomie.
  Monika D.
 • Adriana K.
  Dziękuję za współprace z firmą Qfair, a przede wszystkim z Panem Marcinem. Fachowe podejście od samego początku, świetnie doradza osobom które są niezdecydowane. Urządzenia bardzo wysokiej jakości. Będziemy Państwa polecać.
  Adriana K.
 • Joanna G.
  Profesjonalna obsługa, szybkie załatwienie formalności. Bardzo dobry kontakt z Panem Marcinem, który wyjaśnił wszystkie wątpliowści dotyczące urządzeń oraz pomógł w ich doborze. Serdecznie polecam współprace z firmą Qfair.
  Joanna G.