BAZOWE SZKOLENIE DWUDNIOWE

Wprowadzenie do świata makijażu permanentnego w zakresie podstawowym pigmentacji ust. "Usta idealnie podkreślone" to dwa intensywne dni poświęcone teorii, a przede wszystkim praktyce i tajnikom pigmentacji ust. Podczas szkolenia nauczysz się jak dobrać odpowiedni kolor pigmentu, jaką technikę pracy wybrać w celu uzyskania wymarzonego efektu. W części praktycznej skupimy się na rysunku wstępnym, cieniowaniu , ćwiczeniach na "sztucznej skórce". W trakcie szkolenia odbędzie się pokaz instruktora oraz każdy z kursantów wykona samodzielnie trzy zabiegi na modelce.

LICZBA GODZIN 20 h
OSOBA DO KONTAKTU Kamila Terkiewicz
email: bielsko@beautyprojekt.pl
tel: 792 947 343
PROWADZĄCY SZKOLENIE Agnieszka Mikołajczuk
email: info@beautyprojekt.pl
tel: 601 295 673
LOKALIZACJA/ADRES 43-301 Bielsko-Biała
ul. Bratków 32
INFORMACJE DODATKOWE Dbamy o wysoki poziom oraz standard przeprowadzonego szkolenia. Stanowiska wyposażone są w wysokiej jakości urządzenia SWISS COLOR. Do dyspozycji pełna gama kolorystyczna atestowanych mikropigmentów SWISS COLOR. Zapewniamy modelki o różnych typach urody, w różnym wieku. Podczas szkolenia zapewniamy napoje ciepłe i zimne, przekąski oraz obiad.
 • Monika D.
  Polecam każdemu firmę Qfair. Kontakt z firmą rewelacyjny. Doradztwo i dobór urządzeń na najwyższym poziomie.
  Monika D.
 • Adriana K.
  Dziękuję za współprace z firmą Qfair, a przede wszystkim z Panem Marcinem. Fachowe podejście od samego początku, świetnie doradza osobom które są niezdecydowane. Urządzenia bardzo wysokiej jakości. Będziemy Państwa polecać.
  Adriana K.
 • Joanna G.
  Profesjonalna obsługa, szybkie załatwienie formalności. Bardzo dobry kontakt z Panem Marcinem, który wyjaśnił wszystkie wątpliowści dotyczące urządzeń oraz pomógł w ich doborze. Serdecznie polecam współprace z firmą Qfair.
  Joanna G.