DOSZKOLENIE DWUDNIOWE OMBRE BROWS

Szkolenie stworzone z myślą o osobach pigmentujących, które chcą podszkolić swój warsztat lub od podstaw nauczyć się techniki OBRE BROWS. Podczas dwóch intensywnych dni pokażemy Ci nasze dwie metody rozrysunku wstępnego brwi, dokładnie omówimy technikę, etapy zabiegu, nauczymy Cię również, jak odpowiednio dobrać kolor do typu urody. W trakcie szkolenia odbędzie się pokaz instruktora, a kursanci oprócz treningu na „sztucznej skórce” samodzielnie wykonają trzy zabiegi.

LICZBA GODZIN 20 h
OSOBA DO KONTAKTU Kamila Terkiewicz
email: bielsko@beautyprojekt.pl
tel: 792 947 343
PROWADZĄCY SZKOLENIE Agnieszka Mikołajczuk
email: info@beautyprojekt.pl
tel: 601 295 673
LOKALIZACJA/ADRES 43-301 Bielsko-Biała
ul. Bratków 32
INFORMACJE DODATKOWE Dbamy o wysoki poziom oraz standard przeprowadzonego szkolenia. Stanowiska wyposażone są w wysokiej jakości urządzenia SWISS COLOR. Do dyspozycji pełna gama kolorystyczna atestowanych mikropigmentów SWISS COLOR. Zapewniamy modelki o różnych typach urody, w różnym wieku. Podczas szkolenia zapewniamy napoje ciepłe i zimne, przekąski oraz obiad.
 • Monika D.
  Polecam każdemu firmę Qfair. Kontakt z firmą rewelacyjny. Doradztwo i dobór urządzeń na najwyższym poziomie.
  Monika D.
 • Adriana K.
  Dziękuję za współprace z firmą Qfair, a przede wszystkim z Panem Marcinem. Fachowe podejście od samego początku, świetnie doradza osobom które są niezdecydowane. Urządzenia bardzo wysokiej jakości. Będziemy Państwa polecać.
  Adriana K.
 • Joanna G.
  Profesjonalna obsługa, szybkie załatwienie formalności. Bardzo dobry kontakt z Panem Marcinem, który wyjaśnił wszystkie wątpliowści dotyczące urządzeń oraz pomógł w ich doborze. Serdecznie polecam współprace z firmą Qfair.
  Joanna G.