Trening czyni mistrza

Dobre szkolenie to podstawa, na której zbudujecie Państwo swój wizerunek fachowca. Urządzenie jest bardzo ważne ale nie pracuje samo, nasza dłoń i wyobraźnia są nie do zastąpienia. Pigmentować artystycznie znaczy tworzyć. Podchodzić do każdego klienta indywidualnie. Dopieścić go i pokazać zapał. Tu nie ma miejsca na szablony. Doświadczenia zbiera się latami i kiedyś nadchodzi dzień, gdy nie ma już stresu tylko czysta przyjemność..

Drodzy Państwo, wiem czego oczekujecie od dobrego szkolenia.
Sama przez kilka lat pracy w branży uczestniczyłam w wielu i potrafię dokładnie określić różnice pomiędzy nimi. Z nauką makijażu permanentnego jest znacznie trudniej, ponieważ nie aplikujemy kremu, nie masujemy tylko wykonujemy barwny rysunek na twarzy na długo. Przez kilka lat szukałam dobrego szkolenia sztuki pigmentacji, nie znalazłam go.

Zaczęłam szperać w internecie, jeździć na targi zagraniczne, godzinami obserwowałam pracę najlepszych na sympozjach i pokazach, w taki sposób zresztą poznałam firmę Swiss Color, której system pracy budzi we mnie wielki szacunek i podziw. Po kilku latach wykonywania makijażu permanentnego dopiero szkolenie w Szwajcarii otworzyło mi oczy na pracę z pasją, traktowanie jej wyjątkowo, pigmentowania artystycznego i nie zdawania się na przypadek. Jestem dumna, że po pół roku trudnych prób i egzaminów zdobyłam dla siebie i Państwa tytuł instruktora Międzynarodowego Swiss Color i mogę zaproponować Państwu nową jakość szkoleń według systemu Swiss Color oraz mojego autorskiego programu.

Szkolenia Aktywne bazują w 90% na zajęciach praktycznych.

Szkolenie makijażu permanentnego, który preferuję ma wysoki stopień trudności oraz program zmuszający do skupienia i samodzielnej pracy na modelkach.

Na szkoleniu nie ma ram czasowych, w trakcie pokazuję i tłumaczę wiele ważnych zagadnień związanych z zabiegami, staram się wyjaśnić wszystko w taki sposób aby uchronić Państwa od uczenia się na własnych błędach. Zazwyczaj wcześniej przesyłam pocztą skrypty, aby mogli się Państwo zapoznać z teorią zanim zaczniemy ją omawiać dokładniej. Jeśli mamy czas, chętnie wykonuję zabieg na osobie szkolącej się, to doskonałe doświadczenie bycia również klientką i mieć pojęcie, z jakimi odczuciami spotykają się Panie podczas zabiegu.

Na szkoleniach i Państwo, i ja staramy się dać z siebie wszystko, jestem pewna, że zaowocuje to zrodzeniem się nowych artystów z dziedziny mikropigmentacji oraz wielu pięknych i podziwianych makijaży permanentnych, czego sobie i Państwu życzę z całego serca.

Agnieszka Mikołajczuk

 • Monika D.
  Polecam każdemu firmę Qfair. Kontakt z firmą rewelacyjny. Doradztwo i dobór urządzeń na najwyższym poziomie.
  Monika D.
 • Adriana K.
  Dziękuję za współprace z firmą Qfair, a przede wszystkim z Panem Marcinem. Fachowe podejście od samego początku, świetnie doradza osobom które są niezdecydowane. Urządzenia bardzo wysokiej jakości. Będziemy Państwa polecać.
  Adriana K.
 • Joanna G.
  Profesjonalna obsługa, szybkie załatwienie formalności. Bardzo dobry kontakt z Panem Marcinem, który wyjaśnił wszystkie wątpliowści dotyczące urządzeń oraz pomógł w ich doborze. Serdecznie polecam współprace z firmą Qfair.
  Joanna G.