Swiss Color International  jest uznanym w świecie przedsiębiorstwem specjalizującym się w produkcji mikropigmentów najwyższej jakości do makijażu permanentnego.
Renomowane produkty spełniają najwyższe wymagania klientów w kategorii jakość oraz wiarygodność ceny.

Firma mieści się w Szwajcarii, kraju znanym z dobrych tradycji i przywiązywania wagi do detali. Firmę prowadzą dwie siostry z których jedna jest kreatywną siłą firmy, utalentowaną stylistką makijażu permanentnego, fachowcem w każdym calu z wykształceniem kosmetologicznym.

Druga siostra zajmuje się zarządzaniem, marketingiem oraz kontaktami handlowymi. Poznałam osobiście obie Panie, odkryłam w nich siłę spokoju, umiejętność słuchania i wiedzę, która otworzyła mi oczy na zupełnie nowe możliwości pigmentacji, oryginalnych rozwiązań w doborze barwników oraz podejścia do sztuki pigmentacji od strony mniej komercyjnej, a bardziej humanitarnej, związanej z bliskim, wręcz intymnym kontaktem z drugą osobą i przesłaniem twórczej pracy.
Znalazłam to czego szukałam przez wiele lat - firmy, która rozumie potrzeby klienta i jest bardzo pro. Firma rozwija się w szybkim tempie, prowadzi wyspecjalizowane szkolenia w zakresie mikropigmentacji upiększającej oraz medycznej, głównie odtwórczej.

Zespół specjalistów prowadzi badania w laboratorium nad nowymi rozwiązaniami kolorystycznymi mikropigmentów, ich idealną konsystencją i trwałością. Dotychczasowe wyniki są ogromnym sukcesem firmy. Eksperci pracujący w niezależnych ośrodkach badawczych oceniają mikropigmenty Swiss Color jako produkt bezpieczny, najwyższej jakości, z wysokimi ocenami we wszystkich kategoriach.

 • Monika D.
  Polecam każdemu firmę Qfair. Kontakt z firmą rewelacyjny. Doradztwo i dobór urządzeń na najwyższym poziomie.
  Monika D.
 • Adriana K.
  Dziękuję za współprace z firmą Qfair, a przede wszystkim z Panem Marcinem. Fachowe podejście od samego początku, świetnie doradza osobom które są niezdecydowane. Urządzenia bardzo wysokiej jakości. Będziemy Państwa polecać.
  Adriana K.
 • Joanna G.
  Profesjonalna obsługa, szybkie załatwienie formalności. Bardzo dobry kontakt z Panem Marcinem, który wyjaśnił wszystkie wątpliowści dotyczące urządzeń oraz pomógł w ich doborze. Serdecznie polecam współprace z firmą Qfair.
  Joanna G.